Czym jest pora karmienia.

Dziś ktoś zażartował, że „pora karmienia” to jest dobry alias dla kogoś, kto ma czwórkę dzieci i psa bo w takich okolicznościach to w zasadzie zawsze jest pora karmienia 😉 i to prawda, ale gdy ukułam tę nazwę miałam na myśli moment gdy masz niemowlę przy piersi i nie możesz już zrobić nic. To jest tak absorbujące zajęcie, że pozostaje ci tylko słuchać lub przeglądać socialmedia w komórce (albo pisać post na blogu, ale to w pewnym sensie jedno i to samo). I tak zrodził się tytuł mojej audycji, bo mam taką na wnet.fm, a z niej przyszłam tu bo okazało się, że mało nam czasu na antenie żeby wszystko powiedzieć też dlatego, że prezentuję tam mnóstwo świetnej muzyki więc sami rozumiecie.

W moim zamyśle pora karmienia to jest też czas kiedy możemy ze sobą być jako matki bez poczucia wstydu, że gdzieś nas z tego powodu nie ma i cieszyć się tym, że nasze życie tak wygląda, że wychowujemy i często po wielokroć. Wierzcie mi, taki sposób życia nas syci, a nie tylko z nas wszystko wysysa. Ta pora karmienia jest dla nas właśnie po to, by się nasycić.

Ps. Ja wiem, że wśród moich odbiorców są też mężczyźni. Czujcie się zawsze mile widziani, tylko akceptujcie, że jestem babą 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s